Účinky této metody jsou v dnešní společnosti tolik potřebné, že jsme se rozhodli nedělat pouze individuální sezení, ale poslat tuto metodu dál skrze Vaše ruce. Již teď ji desítky maminek používají doma pro své děti na uklidněnou před spaním nebo v náročných situacích. Úžasně fungují partnerství, kde si partneři navzájem dopřávají tento myšlenkový relax. Dodá klid a harmonii, dokonce i v mnoha případech pomohla s horečkami, depresemi nebo hyperaktivitou u dětí.

Ať už se metodu učíte pro své rodiny, děti, blízké nebo širokou veřejnost, naplňuje nás pomáhat skrze vás ještě více lidem. 

Na kurzu probíráme samotný manuál Access Bars a především důkladně probereme, jak tuto techniku uvést do praxe i v běžném životě. Mě totiž doslova změnila život. Přes 5 let jsem však tuto metodu nechápala tak, jak ji znám dnes a využívala ji pouze na 10%. Své kurzy tedy děláme jinak, než byla metoda předána nám. Jdeme do praxe, mluvíme o zkušenostech ze života a zůstáváme společně po kurzu v kontaktu přes telegramovou skupinu, kde se kdykoliv můžete zeptat na to, co Vás k Access Bars zajímá.

Jak bych popsala Barsy? Je to KOUZELNÁ METODA pro:

  • Vymazání myšlenek a dosáhnutí klidu mysli
  • Odstranění těžkých emocí (Deprese, úzkost, smutek,..)
  • Zlepšení usínání a kvality spánku
  • Podporu imunitního systému
  • Zvednutí sebe-vědomí
  • Lidi ve stresu
  • Překonání obtížných životních situací
  • Zklidnění dětí a povzbuzení jejich sebevědomí
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Na kurzu dvakrát Bars dostanete a dvakrát jej poskytnete.

Pokud se Barsy rozhodnete naučit, rádi Vám s láskou metodu předáme. Tom a Jana

Cena: 7.850,- / 300 Eur


Pocity po kurzu

Na barsy chodím již nějakou dobu, a to mě dovedlo na kurz od Jany Koulákové a Tomáše Kozmy, takže já mám již absolvováno a za mě super, protože to opravdu funguje. Takže se nebojte, a jděte směle do toho.

Andrea L.

Doporučuji jak samotný kurz, který mně osobně změnil celý život, tak i Janičku a Toma, jsou úžasní. Jsem za VÁS vděčná.... běžte i VY a změňte svůj život.

Vilma B.

Bylo to úžasné! Jako terapeuta bych sama pro sebe zvolila vždy jen toho, u koho mám pocit, že je sám v harmonii a to jsem právě z těchto dvou nádherných lidí cítila. Proto jsem se rozhodla jít na kurz právě k nim. Vím, že tímhle kurzem pro mě začalo něco nového, velkého. Vřele doporučuji všem, koho to alespoň trošku láká. Běžte do toho, stojí to za to!

Jindřiška C.

Přihlášení na kurz:

Po vyplnění údajů Vás kontaktuji a předám přesné informace ke kurzu.
Těším se osobní setkání :)

Fotogalerie