Pobyt NAJDI SEBE

4.10.-6.10.2024

Transformační pobyt pro muže i ženy, kterým Vás provedeme společně s Tomášem Kozmou.


Je čas odložit masky a setkat se naplno se svou bytostí?

Během jediného víkendu můžeš probudit své srdce, opustit minulost, vyčistit těžké emoce a odstartovat nový záčátek svého života. Rozhodnutí je jen na Tobě. My tvoříme prostor pro ty, kteří už se ve svém životě chtějí posunout dál.

Nevíš jakým směrem se v životě vydat? Odpověď leží skrytá uvnitř Tebe.
Je jen potřeba dopřát si čas a pomocí účinných technik navazujících na sebe, jít vrstvu po vrstvě až ke svým pohřbeným snům.

"Transformační pobyt s Janičkou a Tomíkem byl pro mě ,,ne"skutečný hluboký prožitek. Nebyl to žádný ezo sluníčkový víkend, ale opravdový víkend, kde každý byl sám sebou a mohl projevit svou jedinečnost. Cítím, jakoby ze mě opadl štít, který mi bránil se otevřít životu naplno, štít, který jsem myslela, že mě chrání, ale spíše mě brzdil v mém růstu. Tyto dvě bytosti mají boží dar a to vytvořit bezpečný prostor pro lidi, kteří jsou na cestě hlubokého léčení. Tolik uvědomění a souvislostí kterých mi přišlo budu ještě nějakou dobu zpracovávat. Ten celkový pocit z pobytu se nedá popsat slovy. Děkuji"


Program:

  • Dynamické meditace
  • Seberozvojové praxe
  • Access Bars terapie
  • Kakaová ceremonie
  • Vegetariánská strava z rodinné farmy
  • Sauna

Pobyt se uskuteční v meditačním centru v Jeseníkách.

Cena: 7.800,- / 310 Eur

Fotogalerie

Meditační víkend pro ženy

(Aktuálně bez termínu)

Meditace, kterým se věnuji jsou přímo určené pro ženy, laskavé a jemné. Baví mě na nich i jejich různorodost a muzikoterapeutický zvukový podkres. Opravdu nečekejte, že budeme pouze sedět nebo ležet se zavřenýma očima, ikdyž i toho se v meditaci na závěr dočkáme. 

Smyslem těchto dynamických meditací je dovést ženu k přirozenosti projevu a vyjadřování sebe sama, taková jaká jsem. Uzdravením vnitřních zranění skrze pohyb v meditaci probouzíme v sobě laskavost a smyslnost, která nám tolik v tomto rychlém světě chybí. 

Můžeš se vydat s námi na cestu, kde se ženy zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají samy sebe. Vyjadřují se pohybem a tím se osvobozují. Pozorností k sobě samé podporují svoji psychickou sílu vnitřní ženy.

Meditace odpovídají potřebám ženy.

Na pobytu:

  • Vytvoříme bezpečný prostor a příjemnou atmosféru, kde nikdo nikoho nesoudí a nehodnotí
  • Prožijeme a naučíme se 5 krásných meditací
  • Otevřeme ženská témata důležitá k uzdravení vnitřní ženy v nás
  • Uvolníme se, zrelaxujeme a obnovíme pocit radosti a naplnění v nás.

Vnitřní potřeby ženy

Bezpečí

 

Hloubka

  

Plynutí

  

Odevzdání

 

Citlivost

  

Intimita

  

Vztahy

  

Tvoření

  

Péče

  


Naučte se milovat své tělo.