Terapie s Access bars

Energetická masáž s uklidňujícími účinky

BARs je 32 bodů na hlavě, ve kterých jsou uloženy všechny naše myšlenky, pocity, emoce, postoje, traumata a přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají. Jemným dotykem správné kombinace bodů se znovu rozproudí životní energie v těle, která se zastavuje a blokuje v těžkých životních situacích, kterým jsme museli v minulosti čelit.

Tělo i mysl si zrelaxuje a začne hledat nová řešení a možnosti lehčího prožívání ve všech oblastech života.

Již po pár minutách se ztiší mysl a vytvoří se prostor pro klid a uvolnění. Tento stav bez myšlenek Vás doprovází ještě cestou domů z terapie a může přetrvávat až tři týdny. Z mysli se uvolní všechny těžké emoce a nesmyslné myšlenky, které si s sebou nosíme a ztěžují nám život.  Tělo vymaže podvědomé přesvědčení a vzorce chování, které našemu životu neslouží a točíme se kvůli nim v bludném kruhu. 

Pro hlubší účinek propojuji Access bars s aromaterapií. Výsledkem je povzbuzení těla na všech úrovních a ještě tři týdny po masáži vnímatelný účinek ve formě lehčích pocitů a kvalitnějšího spánku.

Vaším úkolem je pouze odpočívat, lehnout si, přikrýt se dekou, zavřít oči a užít si uvolnění svalů i mysli a nechat pracovat tělo za Vás.

Účinky terapie

 • Odbourá únavu a vyčerpanost
 • Zvýší kvalitu a hloubku spánku
 • Uvolní od stresu a napětí na fyzické i psychické rovině
 • Pomáhá v těžkých životních situacích (rozchod, změna práce, nové začátky, závislosti,..)
 • Odstraňuje limity, přesvědčení a bloky z minulosti
 • Zvedá úroveň sebe-vědomí a sebelásky
 • Odstraňuje migrény, alergie, astma, ekzémy,..
 • Startuje samoléčebné procesy v těle
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Odstraňuje psychické problémy jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie

Často díky metodě Access bars naleznete odpovědi na hledané otázky, či vyřešení konkrétní situace.

(Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Těhotným pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.)

Cena

 • Terapie s Access Bars - 2000 Kč / 80 Eur
 • 3x Terapie s Access Bars - 5500 Kč
 • 5x Terapie s Access bars - 9000 Kč  

Samotný proces trvá 60-90 minut. Vyhraďte si na sebe dostatek času pro maximální efektivitu a zrelaxování, ať po masáži nikam nespěcháte. Těším se na Vás :)

Párové terapie

Přejete-li si terapii Access Bars pro sebe i partnera, kamarádku nebo člena rodiny, můžete dorazit ve dvou.

S partnerem Tomášem Kozmou Vás provedeme.

Domluvit společný termín můžete se mnou na tel.: +420 736 520 514

Reference

"Ahoj Jani, chtěla bych Ti poděkovat za tu možnost chodit k tobě na metodu Access Bars. Hned po prvním sezení jsem byla schopná vysadit prášky na spaní! Cítím v mé hlavě velké pozitivní změny a těším se, kam mě zase posune další návštěva." 

Sára Ch.

"Když jsem šla na Bars, vůbec jsem nevěděla co od toho očekávat, byla jsem spíš skeptická... ale bylo to neuvěřitelné. Pochopila jsem a vyjasnila si spoustu věcí. Janička umí skvěle položit otázku. Měla jsem pocit, jako by mi četla myšlenky. Bylo to úžasné napojení. Díky našemu sezení se teď více soustředím na to, co je pro mě důležité, otevřelo mi to oči a přijmám se teď taková jaká jsem. Můžu jenom doporučit!!"

Pavla N.

Umožňuje lidem, aby věděli, co vědí.