Access Bars

Co by to pro Vás vytvořilo, mít více lehkosti v životě? Lehkou mysl, lehké vztahy, lehkost s tělem, penězi a možná toužíte i po něčem dalším?


Tyto energetické techniky uvolňují mnohé z toho, co jsme na sebe převzali od jiných lidí nebo dnešní "reality". Co kdybyste mohli vytvořit svůj život PODLE SEBE? Je to to, co si v hloubi duše přejete?

Pak Vám Access Bars pomůže tvořit svou vlastní realitu v mnohých oblastech života.

Access Facelift

Omlazující a ozdravná masáž pro tělo.

Co už teď víš, že Ti do života může přinést tato masážní technika? Access Facelift Tě buď přiláká nebo nechá chladným. Podle toho poznáš, zda je tato masáž pro Tebe či nikoli.

 A co když je to takhle snadné i v komunikaci s naším tělem? Chtěl/a bys mu více rozumět, mít ho raději a ještě si zlepšit zdraví?

Access Facelift přináší nové možnosti s tělem, zdravím a energií.

Motýlí masáž

Jemná masáž s hlubokými procesy léčení. Harmonizuje naše čakry, čistí minulé životy a náš příchod na tento svět. 

Co víte o svém prenatálním období a porodu? Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak traumatuzující zážitek pro miminko porod je? Toto období ovlivňuje náš potenciál a chod života od základu .
A mnoho lidí si traumata nechává a diví se, proč se jim v životě nedaří tak, jako druhým. 

Problém mohl nastat už ve chvíli, pokud jeden z rodičů si přál, ať máte opačné pohlaví, nebo si dítě dokonce nepřál vůbec. Už toto ovlivňuje naše sebevědomí po čas celého života....

Tělesné procesy

Hluboká terapie
s koučinkem

Jste připraveni odhalit skryté pravdy ze svého nitra? Chcete se posunout za hranice dosud nemožného ve vašem životě?

Tato terapie překvapuje tím, jak může připravený člověk na změnu a správně položené otázky otevřít dveře do komnat, od kterých jsme zatím neměli klíč.

Dovolíte si otevřít se hlubokému léčení čehokoli v životě, co vám opravdu nefunguje?